Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním totoho webu s tím souhlasíte. Další informace
 

Products: Switche a PoE / !VIVOTEK

SFP-2000-MM85-X3 SFP-2000-MM85-X3

10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor


VIVOTEK - AW-GEU-080A-250 VIVOTEK - AW-GEU-080A-250

VIVOTEK AW-GEU-080A-250 - vnitřní switch: 6xRJ45 10/100/1000 s PoE (802.3af/at, PoE budget 240W, max 60W*2 + 30W*4, 2xRJ-45 10/100/1000, montáž do 19" datového rozvaděče


VIVOTEK -- AP-331 VIVOTEK -- AP-331

High PoE injektor pro venkovní otočné kamery VIVOTEK SD8363E, SD83x4E, SD83x6E (a? 60W)


VIVOTEK -- AP-FIC-010A-015 VIVOTEK -- AP-FIC-010A-015

PoE injektor určený do vnitřních podmínek jež poskytne až 15.4W pro napájení kamery.


VIVOTEK -- AP-FXC-0110 VIVOTEK -- AP-FXC-0110

PoE extender slouží pro prodloužení délky přenosu napájení po UTP až o 100m. Celková délka řetězce nesmí přesáhnout 300m.


VIVOTEK -- AP-FXC-0160 VIVOTEK -- AP-FXC-0160

PoE extender slouží pro prodloužení délky přenosu napájení po UTP až o 100m. Celková délka řetězce nesmí přesáhnout 300m.


VIVOTEK -- AP-FXC-0200 VIVOTEK -- AP-FXC-0200

PoE extender se dvěma PoE výstupy slouží pro napájení dvou IP kamer nebo PoE extenderů z jednoho UTP kabelu. Můžete tedy připojit a napájet dvě IP kamery, nebo prodlou?it trasu o dalších 2x 100m, nebo připojit jednu IP kameru a prodloužit jednu trasu o dalších 100m. Celková délka řetězce nesmí přesáhnout 300m.


VIVOTEK -- AP-FXC-0201 VIVOTEK -- AP-FXC-0201

Set dr?áku AM-712 pro kamery FD8xxx a PoE extenderu se dvěma PoE výstupy. Slou?í pro napájení dvou kamer z jednoho UTP kabelu - jeden PoE výstup zapojíte do kamery FD a druhým prodlou?íte trasu a? na 100m k dal?í kameře. Celková délka řetězce nesmí přesáhnout 300m.


VIVOTEK -- AP-FXC-0210 VIVOTEK -- AP-FXC-0210

PoE extender se dvěma PoE výstupy slouží pro napájení dvou IP kamer nebo PoE extenderů z jednoho UTP kabelu. Můžete tedy připojit a napájet dvě IP kamery, nebo prodloužit trasu o dalších 2x 100m nebo připojit jednu IP kameru a prodloužit jednu trasu o dalších 100m. Celková délka řetězce nesmí přesáhnout 300m.


VIVOTEK -- AP-FXC-0260 VIVOTEK -- AP-FXC-0260

Venkovní antivandal PoE extender s přepěťovou ochranou a se dvěma PoE výstupy slouží pro napájení dvou IP kamer nebo PoE extenderů z jednoho UTP kabelu. Můžete tedy připojit a napájet dvě IP kamery, nebo prodloužit trasu o dalších 2x 100m, nebo nebo připojit jednu IP kameru a prodloužit jednu trasu o dalších 100m. Celková délka řetězce nesmí přesáhnout 300m.


All specifications are subject to change without the prior notice.
Ceny jsou zobrazeny v Kč bez DPH a nezahrnují recyklační a autorské poplatky.
EU – doporučená koncová cena.
 

Login

Username:   
Password:   
Remember Me

Not a member yet?
Click here to register.

 

Quick Contact

Sales (Except CZ/SK)
Phone +420 296 826 569
E-mail: info[at]koukaam.se

Technical Support
Phone +420 296 826 562
E-mail: support[at]koukaam.se

Service Center
Phone +420 461 105 247
E-mail: rma[at]koukaam.se

All contacts >>

 

Search



  Smart Search