, ,

VIVOTEK SFP-1000-MM85-X5

Dostupnost:
SKLADEM:

Není skladem


Přidat k porovnání

Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Konektor

Pro zobrazení cen se prosím přihlaste

SKLADEM: Není dostupný

Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Konektor

Katalogové číslo: SFP-1000-MM85-X5 Kategorie: , ,