, ,

VIVOTEK SFP-1000-SM13-40

Dostupnost:
SKLADEM:

Není skladem


Přidat k porovnání

Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm 40km, LC Konektor

Pro zobrazení cen se prosím přihlaste

SKLADEM: Není dostupný

Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm 40km, LC Konektor

Katalogové číslo: SFP-1000-SM13-40 Kategorie: , ,