, ,

VIVOTEK SFP-2000-SM13-10

Dostupnost:
SKLADEM:

Není skladem


Přidat k porovnání

10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor

Pro zobrazení cen se prosím přihlaste

SKLADEM: Není dostupný

10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor

Katalogové číslo: SFP-2000-SM13-10 Kategorie: , ,