VIVOTEK SFP-1000-MM13-02

Dostupnost:

Není skladem


Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Konektor

Pro zobrazení cen se prosím přihlaste


Prodloužená záruka VIVOTEK
Každý jeden rok prodloužení záruky stojí 5% z Vaší ceny produktu.

Pro objednání vyberte z možností níže .
Po odeslání objednávky Vás bude kontaktovat obchodní oddělení.

Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Konektor

Katalogové číslo: SFP-1000-MM13-02 Kategorie: , ,